O restauraci

V restauraci Hotelu ATOM v Třebíči servírujeme pokrmy z čerstvých mas a na našem jídelním lístku nechybí ani vegetariánská a bezlepková jídla. Ve všední dny nabízíme v čase od 11:00 do 14:00 výhodné polední menu od 119 Kč.

Máte po dobrém jídle chuť na něco sladkého? Vyberte si z aktuální nabídky dezertů vystavených ve vitríně a nezapomeňte na dobrou kávu – připravíme vám espresso, cappuccino či latté macchiato z italské směsi Dolce Nero (70% arabika / 30% robusta). A můžete si u nás dát i kávu bez kofeinu.

Čepujeme piva Pilsner Urquell, nepasterizovaný Gambrinus 11° a každý měsíc u nás můžete ochutnat jiný speciál v rámci Volby sládků. V nabídce máme také točenou třebíčskou limonádu ZON a nealkoholický Radegast Birell pomelo & grep. Bohatý výběr moravských vín (Vinařství Líbal – Horní Dunajovice, Vinařství Ondřej Brdečko – Kobylí, Vinařství Partilia – Chvalovice, Vinařství MiJa Vine – Žerotice, Císařské sklepy Horák  – Čejč) naleznete v naší vinotéce.

Kromě hlavního prostoru restaurace s kapacitou 70 osob, je k dispozici hned několik různě velkých salonků s variabilním uspořádáním (tabule, kulaté banketové stoly). Oddělené prostory jsou vhodné pro svatební hostiny, rodinné oslavy, školní srazy, promoce, firemní akce či pro důstojný průběh smuteční hostiny. Všechny prostory jsou klimatizované. V létě je v provozu také prostorná venkovní terasa s možností zastřešení (stahovatelná markýza).

Děti jsou u nás vítány! K dispozici je vnitřní dětský koutek, ve kterém je pro malé návštěvníky připravena dětská kuchyňka, domeček pro panenky a celá řada (nejen) dřevěných hraček. Sezónně funguje i venkovní hrací koutek na terase, kde mimo jiné naleznete domeček, skluzavku a tabuli pro malování křídami. Na bezbariérovém WC mohou maminky využít přebalovací pult a rádi vám zapujčíme dětskou jídelní židličku.

 

 

 

 

Denní menu

Speciální menu – celotýdenní nabídka

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

 

Cena polévky samostatně je 37 Kč. K menu podáváme kohoutkovou vodu.

Aktuality

23.2.2021 | SUSHI domů 5.března

Čerstvé sushi v Třebíči až k Vám domů! Speciální akce v pátek 5.března – objednávky přijímáme e-mailem na info@restauracemolekula.cz, přes FB messenger Hotel Atom nebo na tel. 723 563 158 do čtvrtka 4.března.
Nabídka:
– Mini maki sushi box (8x losos, 8x tuňák) 150,-
– Ebi tempura sushi box (6x smažená kreveta, 8x mini avokádo) 220,-
– Fire roll sushi box (8x tuňák, okurka a opečený losos) 245,-
– Miso polévka (s lososem, tofu a mořskou řasou) 65,-
Rozvoz po Třebíči a blízkém okolí (do 5 km) za 45,-.
Při objednávce nad 300,- rozvoz zdarma.
Možnost osobního vyzvednutí dle dohody.

15.12.2020 | ZAVÍRÁME

Z důvodu vládního nařízení bude naše restaurace opět uzavřená od pátku 18.prosince do odvolání. Naposledy nás můžete navštívit ve čtvrtek 17.12. od 11:00 do 20:00. Znovu se na Vás těšíme v roce 2021.

3.12.2020 | Rozvoz jídla po Třebíči

Vybraná jídla z naší restaurace si můžete objednat až k vám domů nebo do práce přes portál Dáme jídlo.